Free Nature Wallpapers

Ücretsiz Arkaplan Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 79.57 MB
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Opening Code LTD
Free Nature Wallpapers indir; Duvar kağıdı gibi hissetmenin daha iyi bir yolu yok, eğer hd doğa duvar kağıtlarını paylaşmak istiyorsanız, düğmeyi sağa doğru kullanın.

Ücretsiz doğa duvar kağıtlarında arkadaşlarınız, aileniz ve hayatınızın aşkıyla paylaşabileceğiniz en iyi duvar kağıtları ile mükemmel bir koleksiyon bulacaksınız.

Duvar kağıdı gibi hissetmenin daha iyi bir yolu yok, eğer hd doğa duvar kağıtlarını paylaşmak istiyorsanız, düğmeyi sağa doğru kullanın.

Özellikleri:

★ indirebileceğiniz ücretsiz bir uygulama.
★ Hız, maksimum uygulama için optimize edilmiştir.
★ Hızlı Navigasyon Her şey sezgisel olarak yerleştirilir böylece uygulamayı istediğiniz kadar özelleştirebilirsiniz.
★ Beğendiğiniz Paylaş fonksiyonu, sadece bir tuşa basarak SMS, multimedya mesajlaşma, facebook, twitter, WhatsApp, Viber, hat ve daha sosyal ağlar üzerinden paylaşabilirsiniz.
★ Kalite Görüntüler en iyi kaliteyi sunmak için seçilir.
★ Dil Uygulama 100% tercüme, sizin için farklı dillerde olan bu uygulamaları unutun, burada her şeyi kendi dilinizi bulabilirsiniz.
★ Kullan Herhangi bir duvar kağıdını ayarlayabilirsiniz, sadece sağdaki düğmeye basmanız gerekir.
★ Bir görüntüden diğerine geçmek için sezgisel bir düzen sadece bir parmağı kaydırmak için gereklidir ve hepsine erişebilirsiniz; Her şey konumlandırılmış böylece uygulama yapmak için tüm yapmanız gereken kolay zevk almaktır.
★ İfade etmemize yardımcı olur Bazen sözcükleri aktarmak istediğimiz şeyi ifade etmek için yeterli kelimeleri bulamıyoruz; Bu uygulama, mükemmel duvar kağıdı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Ekstralar:

► Bu uygulama ile "duvar kağıtları hd" veya "serin doğa duvar kağıtları" gibi kategorilerde en sevdiğiniz duvar kağıdı paylaşabilirsiniz.
► Sürekli olarak yeni duvar kâğıtları ve geliştirmeleri uygulamaya ekleyerek, zaman zaman bir güncelleme gönderin, güncellemeye tereddüt etmeyin ve her zaman en iyiye ayak uydurun.
► İyileştirebileceğinizi düşündüğünüz bir şey varsa lütfen uygulamayı beğeneceğinizi umuyoruz, lütfen yorum veya e-posta bırakın; ve nasıl çalıştığını seviyorsanız, bizi niteleyebilir ve her zaman en iyisini sunmak için çalışmaya devam edebiliriz.

Free Nature Wallpapers indir